Tiskové zprávy

Tisková zpráva MO ČSSD k modernizaci znaku města

11.08.2015 ČSSD odmítá neefektivní nakládání s veřejnými prostředky města , zejména pokud výdaje neprošly řádně souhlasem zastupitelstva města. Modernizace znaku a loga města Uherské Hradiště za 400 000 Kč považujeme za aroganci současného vedení města.

 Pokračování

ČSSD pokládá jednání ministra financí A. Babiše vůči poslanci Šinclovi za zcela nepřijatelné a žádá ministrovu veřejnou omluvu

18.06.2015 ČSSD odmítá způsob, jakým ministr financí Babiš osobně a pomlouvačně zaútočil proti poslanci Šinclovi v situaci, kdy poslanec realizoval své legitimní právo předkládat pozměňující návrhy k zákonům a rovněž své ústavní právo poslance dotazovat se během zasedání Poslanecké sněmovny na stanoviska a názory ministra financí.

 Pokračování

Tisková konference k volbám do krajského zastupitelstva 2012

17.09.2012 Když před čtyřmi lety vyhrála sociální demokracie volby do krajských zastupitelstev ve všech krajích, vyvolalo to značnou a také různorodou odezvu. Některý z novinářů tehdy použil označení „oranžové tsunami“ a téměř všechna média tento termín převzala. Můžeme se domnívat, že šlo hlavně o záměrné navození obrazu katastrofy, která kraje v čele se sociálními demokraty postihne.

 Pokračování

   
Zde zadejte